Gizlilik Politikası

CraftHera Gizlilik Politikası

 

Bu Gizlilik Politikası, CraftHera'ın sizinle ilgili bilgilerin nasıl toplandığını, kullanıldığını ve paylaşıldığını açıklar. Ayrıca, bu politika CraftHera'ın web sitesi, oyun içerisi ve diğer hizmetlerinde yaptığımız bilgi toplama faaliyetlerini içerir. Hizmeti kullanarak, bu Gizlilik Politikası ve Hizmet Şartlarını kabul etmiş olursunuz. Eğer bu politika ve şartları kabul etmiyorsanız, lütfen hizmeti kullanmayın.

 

Saklanan veriler:
Oyun içerisindeki deneyimi geliştirmek ve sunduğumuz hizmetlerin kalitesini artırmak adına aşağıdaki verileri topluyor ve işliyoruz, bu veriler şunlardır:

Ad, soyad, e-posta ve telefon numaranız,
Hesap güvenliğini sağlamak adına IP adresi ve oturum açma bilgileri ve tarihleri,
Reklam ve pazarlama içeriğine yönelik elde edilen demografik veriler,
Ödeme bilgileri, fatura adresiniz, telefon numaranız ve ödemenizi işlememize yarayan diğer bilgiler,
Oyun içerisinde moderasyonu sağlamak adına saklanan iletişim verilerini topluyoruz.


Bilgileri nasıl topluyoruz?
Sistemlerimizin kesintisiz bir şekilde 7/24 aktif hizmet verebilmesi adına işleyeceğimiz verileri topluyor ve oyun içi deneyiminizi özelleştirmek adına saklıyoruz.

Websitemiz üzerinde çerezler aracılığıyla,
Oyun içerisinde veri toplama eklentilerimiz aracılığıyla bilgileri topluyoruz.


Bilgileri nasıl işliyoruz?
Elde edilen bilgileri hizmet kalitemizi korumak ve yasal yükümlülükleri karşılamak adına kullanır ve işleriz.

Yeni oyuncu edinimine yönelik reklam ve pazarlama faaliyetlerinin devamlılığını sağlamak ve optimize etmek,
Gerekli yasal yükümlülükleri karşılamak adına gerektiği koşullarda kamu kurum ve kuruluşlarına sağlamak,
Oyuncu deneyimini optimize etmek ve verilen destek hizmetini maksimum seviyeye çıkartmak,
Website ve oyun içerisindeki genel güvenliği sağlamak adına verileri işliyoruz.


Bilgilerin paylaşımı:
Elde edilen ve işlediğimiz bilgiler yalnızca iş ortaklarımızın (reklam ve pazarlama faaliyetlerinin yürütülmesine katkı sağlayan veya sunulan oyuncu deneyimini optimize etmeye yönelik) hizmetleri kapsamında paylaşılabilmekte olup aksi durumlarda kamu hariç hiçbir üçüncü kurum veya kuruluş ile paylaşılmamaktadır.

Yasal Sorumluluk
CraftHera maksimum seviyede oyun deneyimi yaşatmaya odaklanan bir oyun sunucusu olup içerisinde veya website üzerinde kayıtlı kullanıcıların bireysel davranış, hareket, blog yazısı, yorum vb. türevlerinin kamuya açık bir şekilde paylaşıldığını ve bu hareketlerin sonucunu düşünerek davranmaları gerektiğini önermekteyiz.


Veri güvenliği:
CraftHera, oyun sunucuları ve websitesi üzerinde toplanan ve işlenen verilerin güvenliği maksimum güvenlik standartları çerçevesinde korumak ile sorumludur.


İletişim:
CraftHera oyun, websitesi ve komunite olarak adlandırdığı discord vb. platformlardan yaptığı etkinlikleri, promosyon veya pazarlama faaliyetlerini oyuncularına ulaştırabilmek adına bazı iletişim faaliyetlerini kullanmaktadır.

 

Şartlar:
İşbu sözleşme üzerinde bahsedilen maddeler CraftHera kontrolünde olup, gereken şartlar ve koşullarda CraftHera tarafından değişiklik veya güncelleme yapılabilmektedir.