Hizmet Sözleşmesi

CraftHera Hizmet ve Üyelik Politikası

 

Hesap Kaydı:

CraftHera hizmetine kayıt olmak için 13 yaşından büyük olmanız veya ebeveynlerinizin iznini almış olmanız gerekir. 
CraftHera, herhangi bir kullanıcı adını reddetme veya engelleme hakkını saklı tutar. Kaydolduğunuzda gerçek bilgilerinizi (İsim Soyisim, E-posta vb.) vermeniz gerekir.
Kayıt olduğunuzda Oyun Kuralları’nı kabul etmiş sayılırsınız. 
Kayıt olduğunuzda verdiğiniz bilgilerin doğruluğunu kabul etmiş sayılırsınız. 
Eğer hesabınızı veya Oturum Açma Bilgilerinizi başkaları ile paylaşmış ya da güvenli hale getirmemiş iseniz, hesabınızda meydana gelecek tüm kayıplardan (Sanal İçerikler’in kaybolması veya kullanılması dahil) siz sorumlu olursunuz. 
Kayıt olduğunuzda hesabınızı satmamayı veya başkasına devretmemeyi kabul etmiş olursunuz ve hesap bilgilerini kimseyle paylaşmayacağınızı kabul etmiş olursunuz.

 

Hesap Feshi:

İşbu hizmet politika sözleşmesi kapsamında sözleşme maddelerine aykırı gelebilecek her durumda CraftHera oyuncu hesaplarını tek taraflı olarak sınırlı veya sınırsız olarak fesih etme hakkına sahiptir.

 

Kullanım Şartları:

Bu web sitesine giriş yaptığınızda, burada yer alan Şartlar ve Koşulları, uygulanabilir tüm kuralları ve düzenlemeleri kabul etmiş olursunuz ve yerel hukuk kurallarına uymaktan sorumlu olduğunuzu kabul etmiş olursunuz. Eğer bu şartları kabul etmiyorsanız, bu web sitesini kullanmak veya bu web sitesine erişmek yasaktır. Bu web sitesinde yer alan materyaller, geçerli telif hakkı ve ticari marka yasaları kapsamında korunmaktadır.

 

Yasaklanmış Eylemler:

Sunucu veya komunite içerisinde diğer üyeleri rahatsız edebilecek eylemlerde bulunmak,
Türkiye yasa ve kanunlarına uygun olmayan her türlü yasa dışı faaliyetlerde bulunmak,
Irkçı ve ayrımcılığa yönelik konuşmalar veya söylemlerde bulunmak,
Topluluğa uygun olmayan her türlü uygunsuz içerik paylaşımında bulunmak,
Komunite içerisindeki herhangi bir oyuncunun özel bilgilerine erişmeye çalışmak,
Herhangi bir bireyin kişisel bilgilerini rızası dahilinde olmadan ifşa etmeye çalışmak,
Kaba söz, hakaret vb. söylemlerde bulunmak,
Komunite içerisinde veya dışında CraftHera için eleştirel olmayan hakaret seviyesinde paylaşımlarda bulunmak

 

Ürünler:

Sunucu içerisinde kredi karşılığında satın alınmış oyun içerisinde kullanılabilen özel üyeliklerin ve adetli şekilde satılan tek kullanımlık oyun içi eşyaların kullanıldığı sezon içerisinde geçerli olduğu ve gelecek sezonlarda yinelenmeyeceği belirtilmektedir. Bu durumda, Türkiye'de tüketicilerin haklarını korumak için yasalar mevcuttur.

Türkiye'de tüketici haklarına ilişkin kanunlarda, satın alınan ürünlerin tüketiciye tesliminden itibaren 14 gün içinde iade edilebileceği hükümleri bulunmaktadır. Ancak bu hükümler, elektronik ortamda satın alınan dijital ürünlerde geçerli değildir

 

Uzlaşma:

Bu tarz eylemlerin her biri CraftHera içerisinde yasaklanmış eylem olup farkedilmesi durumunda CraftHera içerisinde gerekli uzaklaştırmalar uygulanmaktadır. Burada yazan maddelere ek olarak etik sınırlar çerçevesinde topluluk içerisindeki huzuru bozacak her türlü davranış vb. türevleri yasaktır.